Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 249,00

Skål vit 45 cl Pillivuyt

170145
À-pris: 187,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.253,00 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Mångsidig skål med en diameter på 13,5 cm som formgavs för mer än 100 år sedan.

Skål vit - 45 cl
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 45 cl
Diameter: 13,5 cm
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

170145

EAN del förp:

3050910003438

Bruttovikt:

0.58 kg/st  6.96 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.024  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;