Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 419,00

Skål djup 29 cm Mariefleur Gris Villeroy & Boch

1041053575
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-18 och den 2024-03-25 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Villeroy & Boch

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1041053575

EAN del förp:

4003686188976

EAN hel förp:

4057743008202

Bruttovikt:

0.64 kg/st  3.84 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter
Skål 36x24 cm Mariefleur Villeroy & Boch
1041013131    Lager: 2

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88