Merx Tål 140°C Merx Tål Ej Microugn Merx Tål Ej Ugn Merx Tål Maskindisk

Skål 6,2 cm Melamin Xantia

7420088
À-pris: 21,75 kr = 1 st
Förp.pris: 261,00 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-24.
Köp »

Melamin

Mått/storlek: Ø 6,2 cm H 3,6 cm


Varumärke:

Xantia

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

20088

EAN del förp:

7393107200880

EAN hel förp:

17393107200887

Bruttovikt:

0.04 kg/st  0.48 kg/förp

Liknande produkter
Mugg 20 cl Melamin Xantia
Merx Team AB
Mugg 20 cl Melamin Xantia
7420095    Lager: 4
Serveringsskål 15 cm Melamin Xantia
Merx Team AB
Serveringsskål 15 cm Melamin Xantia
7420062    Lager: 5
Skål 9,5 cm Melamin Xantia
Merx Team AB
Skål 9,5 cm Melamin Xantia
7420090    Lager: 9
Tallrik djup 21 cm Melamin Xantia
Merx Team AB
Tallrik djup 21 cm Melamin Xantia
7420099    Lager: 2
Tallrik flat 19,5 cm Melamin Xantia
Merx Team AB
Tallrik flat 19,5 cm Melamin Xantia
7420094    Lager: 8
Tallrik flat 23 cm Melamin Xantia
Merx Team AB
Tallrik flat 23 cm Melamin Xantia
7420098    Lager: 10
Tallrik flat 26 cm Melamin Xantia
Merx Team AB
Tallrik flat 26 cm Melamin Xantia
7420093    Lager: 12

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;