Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 1.099,00

Serveringsfat nr. 16 vit 45 cm Pillivuyt

240145
À-pris: 893,75 kr = 1 st
Förp.pris: 1.787,50 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Frankrikes mest populära serveringsfat som finns på alla de klassiska bistroerna. Mått: 45x31 cm.

Serveringsfat nr. 16 vit - 45 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Längd: 45 cm
Bredd: 31 cm
Form: nr. 16
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti
Extra info: till fat ovalt


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Fat

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

240145

EAN del förp:

3050910006132

Bruttovikt:

2.57 kg/st  5.14 kg/förp

Volym:

0.011  m3/st,  0.022  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;