Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 439,00

Såsavskiljare vit 30 cl Pillivuyt

270128
À-pris: 295,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.770,00 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Välj mellan fet och mager sås med Pillivuyts såsavskiljare på 30 cl. Du får mager sås från botten när du häller från den ena änden. Häller du från den andra änden, då får du den feta såsen som ligger överst.

Såsavskiljare vit - 30 cl
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 30 cl
Längd: 15,5 cm
Bredd: 7,5 cm
Extra info: fet/mager
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Kanna

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

270128

EAN del förp:

3050910001106

Bruttovikt:

0.31 kg/st  1.86 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;