Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 529,00

Salladsskål nr. 7 vit 19,5 cm Pillivuyt

1701190
Förp.pris: 379,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Klassisk fransk salladsskål med en diameter på 19,5 cm till alla slags sallader.

Salladsskål nr. 7 vit - 19,5 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 1 liter
Höjd: 8,3 cm
Diameter: 19,5 cm
Form: nr. 7
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

170119

EAN hel förp:

3050910007894

Bruttovikt:

0.9 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;