Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 229,00

Salladsskål nr. 5 vit 13 cm Pillivuyt

1701130
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-04-29.
Köp »
Beskrivning:

Klassisk fransk salladsskål med en diameter på 13 cm till alla slags sallader.

Salladsskål nr. 5 vit - 13 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 26 cl
Diameter: 13 cm
Form: nr. 5
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

170113

EAN hel förp:

3050910196949

Bruttovikt:

0.29 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st

Liknande produkter
Cecil kopp vit 29 cl Pillivuyt
510929    Lager: 4
Cecil kopp vit 9 cl Pillivuyt
510912    Lager: 5
Eden espressokopp vit 8 cl Pillivuyt
1110080    Lager: 4
Eden kopp vit 20 cl Pillivuyt
111020    Lager: 3
Eden mugg vit 27 cl Pillivuyt
111027    Lager: 2
Kvadratfat nr. 3 vit 22 cm Pillivuyt
220425    Lager: 1
Lasagnefat vit 34 cm Pillivuyt
250434    Lager: 1
Müsliskål vit 17 cm Pillivuyt
170341    Lager: 2
Pajform nr. 1 vit 11 cm Pillivuyt
280311    Lager: 6
Pajform nr. 2 vit 13,5 cm Pillivuyt
280313    Lager: 4
Pajform nr. 7 vit 24 cm Pillivuyt
2803240    Lager: 8
Pajform nr. 9 vit 27,5 cm Pillivuyt
280327    Lager: 5
Stekfat nr. 1 vit 24 cm Pillivuyt
220324    Lager: 1
Stekfat nr. 2 vit 29,5 cm Pillivuyt
220329    Lager: 9
Stekfat nr. 3 vit 35 cm Pillivuyt
220335    Lager: 6
Äggkopp vit 5 cm Pillivuyt
270306    Lager: 6

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88