+ pant 20,00 kr/förp

Ramlösa Päron burk

25099
Kampanj!
-27%
Förp.pris: 75,92 kr
(Tidigare pris: 104,16)
Jmf.pris: 11,50 kr/lit (3,80 kr/st)
(Tidigare jmf.pris: 15,78 kr/lit)
Förp. 1*20x33cl
Lager: 80 förp.
Kampanjinfo » Köp »
Beskrivning:

Ramlösa är ett naturligt mineralvatten som njutits sedan 1707 och tappas direkt vid källan i Ramlösa hälsobrunn. Just den här har vi smaksatt med smaskigt päron. Helt utan kalorier, socker eller sötningsmedel. Ramlösa är inte bara ett gott vatten, utan gör även gott genom sitt engagemang i Ramlösa Vattenfond, i samarbete med Röda Korset.

Välkommen till Torebrings! Här kan du enkelt köpa Ramlösa Päron burk sleek can online. Denna uppfriskande dryck är perfekt oavsett om du är ett företag, en förening eller en privatperson. Ramlösa Päron är en läskande dryck som tillgodoser alla behov, från möten på arbetsplatsen till event och hemmabruk. Genom att beställa online hos Torebrings får du snabb och bekväm leverans direkt till dörren. Gör din beställning idag och njut av en riktig svensk klassiker!

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Naturligt mineralvatten, kolsyra och naturlig arom.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 1000

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Ramlösa

Konsumentkontakt:

Konsumentservice, Carlsberg Sverige AB

Postadress:

Box 3040, 169 03 SOLNA

Telefon:

020-78 80 20

Hemsida:

www.carlsbergsverige.se

E-post:

konsumentservice@carlsberg.se

Varukategori:

Vatten kolsyrat burk

Leverantör:

Carlsberg Sverige AB

Lev art nr:

25099

EAN del förp:

7310070004741

EAN hel förp:

7310074008424

Bruttovikt:

7.02 kg/förp

Volym:

0.011  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
7Up burk
Carlsberg Sverige AB
7Up burk
26575    Lager: 15
7Up Zero burk
Carlsberg Sverige AB
7Up Zero burk
26560    Lager: 11
Battery Energidryck 33 cl burk
Carlsberg Sverige AB
Battery Energidryck 33 cl burk
22045    Lager: 50
Bonaqua Citron Lime burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Citron Lime burk
451413    Lager: 22
Bonaqua Naturell burk
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Naturell burk
451213    Lager: 110
Champis burk Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis burk Spendrups
1308721    Lager: 15

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;