+ pant 20,00 kr/förp

Ramlösa Granatäpple burk Sleek can

25004
Förp.pris: 104,16 kr
Jmf.pris: 15,78 kr/lit (5,21 kr/st)
Förp. 1*20x33cl
Lager: 96 förp.
Köp »
Beskrivning:

Ramlösa är ett naturligt mineralvatten som njutits sedan 1707 och tappas direkt vid källan i Ramlösa hälsobrunn. Ramlösa Granatäpple har en fruktig och spännande karaktär. Ramlösa är inte bara ett gott vatten, utan gör även gott genom sitt engagemang i Ramlösa Vattenfond, i samarbete med Röda Korset. Ramlösa bör njutas väl kyld. Till lunchen, middagen, på resan, jobbet eller närhelst törsten faller på.

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Naturligt mineralvatten, kolsyra och granatäpplearom.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 1000

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Ramlösa

Konsumentkontakt:

Konsumentservice, Carlsberg Sverige AB

Postadress:

Box 3040, 169 03 SOLNA

Telefon:

020-78 80 20

Hemsida:

www.carlsbergsverige.se

E-post:

konsumentservice@carlsberg.se

Varukategori:

Vatten kolsyrat burk

Leverantör:

Carlsberg Sverige AB

Lev art nr:

25004

EAN del förp:

7310070004772

EAN hel förp:

7310074008455

EAN hel pall:

7310079011634

Bruttovikt:

7.02 kg/förp

Volym:

0.011  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
7Up burk Sleek can
Carlsberg Sverige AB
7Up burk Sleek can
26575    Lager: 15
7Up Zero burk Sleek can
Carlsberg Sverige AB
7Up Zero burk Sleek can
26560    Lager: 7
Battery Energidryck 33 cl burk
Carlsberg Sverige AB
Battery Energidryck 33 cl burk
22045    Lager: 26
Bonaqua Citron Lime burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Citron Lime burk Sleek can
451413    Lager: 48
Bonaqua Hallon Lime burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Hallon Lime burk Sleek can
451214    Lager: 93
Bonaqua Naturell burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Naturell burk Sleek can
451213    Lager: 136
Champis burk Sleek can Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis burk Sleek can Spendrups
1308721    Lager: 5

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;