Rek. pris 1.499,00

Princess Kapselmaskin 4-in-1 Multi Svart

249450
À-pris: 1.311,00 kr = 1 st
Förp.pris: 3.933,00 kr = 3*1 st
Förp. 3*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

En praktisk men elegant kaffebryggare, denna Princess 4-i-1 multikapselkaffebryggare säkerställer att varje bit av smak och arom trycks genom vattnet i din kaffekopp!

Princess kaffemaskin har en avtagbar 0,8L transparent vattentank och flera adaptrar.
Den har även en italiensk högtryckspump på 19 bar och en hög effekt på 1450W, vilket hjälper dig att brygga det godaste kaffet från olika kapslar.

Tack vare one-touch operationen kan du välja om du vill ha en lungo- eller espressoshot genom att trycka på en av de två knapparna. Den kompakta elektriska kapselkaffemaskinen är lämplig för olika kapslar som Nespresso® och Dolce Gusto®!

• På / Av knapp
• Automatisk avstängning och torrkokningsskydd
• Avtagbar transparent vattentank
• Anti-halk fötter
• Lätt att använda och rengöra
• Fri från BPA
• Lämplig för Nespresso® och Dolce Gusto® kapslar, ESE-kapslar eller malet kaffe

I leveransen ingår
1 x adapter för Nespresso
1 x adapter för Dolce Gusto
1 x adapter för både ESE-kuddar och malet kaffe
1 x filter för ESE-kuddar
1 x malet kaffefilter

Specifikationer
Färg: Svart/Silver
Material: Plast och rostfritt stål
Mått: 31,2 x 10,9 x 24,1 cm (L x B x H)
Effekt: 1450W
Nätsladdlängd: 0,74 meter
Kapacitet: 0,8 liter
Tryck: 19 bar
Maximal temperatur: 80


Garanti:

12 månader

Varumärke:

Princess

Varukategori:

Kaffebryggare kapsel

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

249450

EAN del förp:

8713016109262

Bruttovikt:

3.96 kg/st  11.88 kg/förp

Volym:

0.019  m3/st,  0.057  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;