Rek. pris 1.799,00

Kaffebryggare DuoTech Dubbel OBH Nordica

1500637467
À-pris: 1.460,87 kr = 1 st
Förp.pris: 2.921,75 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »
Beskrivning:

Alla har sina personliga krav och preferenser när det gäller den perfekta kaffebryggaren. Duo-Tech passar perfekt för storfamiljen eller för festliga tillfällen då gästerna är många. Bryggaren är utrustad med två bryggsystem oberoende av varandra. Brygg upp till 20 koppar på en och samma gång! Med aromafunktionen säkerställs den perfekta smaken även vid bryggningen av mindre mängd kaffe.

• Kapacitet: 2x1,4L (två kannor som rymmer 10 koppar vardera)
• Aromafunktion säkerställer optimal smak även vid små mängder
• Svängbar filterhållare samt droppstoppfunktion
• Automatisk avstängning efter 40 minuter

Effekt: 2x1100W
Sladdlängd: 0,8 meter


Garanti:

24 månader

Varumärke:

OBH Nordica

Varukategori:

Kaffebryggare

Leverantör:

Order Nordic AB

Lev art nr:

OP8508S0

EAN del förp:

3045386374670

EAN hel förp:

13045386374677

Bruttovikt:

3.46 kg/st  6.92 kg/förp

Volym:

0.036  m3/st,  0.072  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;