Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 249,00

Müsliskål vit 17 cm Pillivuyt

170341
À-pris: 187,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.253,00 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Lager: 2 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Mindre skål med en diameter på 17 cm och utåtvända kanter. Passar utmärkt till frukosten, desserter och tillbehör.

Müsliskål vit - 17 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 40 cl
Diameter: 17 cm
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

170341

EAN del förp:

3050910013000

Bruttovikt:

0.36 kg/st  4.32 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.024  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;