Mugg Aurora 25 cl Vit Xantia

8181403
À-pris: 59,75 kr = 1 st
Förp.pris: 1.195,00 kr = 20*1 st
Förp. 20*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-08.
Köp »
Beskrivning:

Mugg i stengods med blank vit utsida och blank insida.

• Volym: 25 cl
• Diameter: 8 cm
• Höjd: 8 cm


Varumärke:

Xantia

Varukategori:

Mugg

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

81814-03

EAN del förp:

7393107721385

EAN hel förp:

7393107721385

Bruttovikt:

0.34 kg/st  6.8 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.02  m3/förp

Liknande produkter
Mugg Apollo 30 cl grå Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl grå Xantia
7437117    Lager: 33
Mugg Apollo 30 cl marin Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl marin Xantia
7437114    Lager: 11
Mugg Apollo 30 cl svart Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl svart Xantia
7437113    Lager: 21
Mugg Apollo 30 cl vit Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl vit Xantia
7437112    Lager: 16
Mugg Apollo 30 cl vit/lime Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl vit/lime Xantia
7437165    Lager: 17
Mugg Apollo 30 cl vit/marin Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl vit/marin Xantia
7437161    Lager: 2
Mugg Apollo 30 cl vit/röd Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo 30 cl vit/röd Xantia
7437164    Lager: 10
Mugg Apollo röd Xantia
Merx Team AB
Mugg Apollo röd Xantia
7437170    Lager: 11
Mugg Athena 32 cl grå Xantia
Merx Team AB
Mugg Athena 32 cl grå Xantia
7437219    Lager: 25

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;