Minipåse Hallonlakritsskalle Bubs Godis

7118121
Förp.pris: 725,20 kr
Jmf.pris: 120,87 kr/kg (2,42 kr/st)
Förp. 1*300x20g
Lager: 2 förp.
Köp »
Beskrivning:

Upptäck den läckra smaken av BUBS Minipåse Hallon-Lakritsskalle! Perfekt för både företag, privatpersoner och föreningar, denna smakfulla kombination av hallon och lakrits är en favorit bland många. Hos Torebrings kan du enkelt köpa dessa härliga godispåsar online. Oavsett om du planerar ett evenemang, letar efter ett gott mellanmål till kontoret eller vill unna dig något gott hemma, är BUBS Hallon-Lakritsskalle ett utmärkt val. Beställ din Minipåse från Torebrings idag och njut av snabb leverans och fantastisk service.

Taggar:
Minipåse   
Ingredienser:

Glukos-fruktossirap, socker, majsstärkelse, vatten, salmiak, lakrits, surhetsreglerande medel (äppelsyra, natriumcitrat), aromämnen, färgämnen: (svart morotskoncentrat, E153), salt, kokosolja, ytbehandlingsmedel (karnaubavax).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/17°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bubs Godis

Konsumentkontakt:

Bubs Godis AB

Besöksadress:

Betavägen 4, 556 52 Jönköping

Telefon:

036-31 83 31

Hemsida:

www.bubs.se

E-post:

bubs@bubsgodis.se

Varukategori:

Smågodis i påse

Leverantör:

BUBS Godis AB

Lev art nr:

18121

EAN del förp:

7393077080215

EAN hel förp:

7393077181219

EAN hel pall:

17393077181216

Bruttovikt:

7 kg/förp

Volym:

0.028  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;