Medaljong Krom till Albatross Escowa

5851137
Förp.pris: 1.071,88 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-25 och den 2024-08-01 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tillbehör - Medaljong

Som tillval till våra Albatross-kranar finns en så kallad märkningsmedaljong för tydlig och djupdimensionell skyltning av kranens innehåll respektive eventuell smaksättning. Medaljongen är tillverkad i kromad aluminium och träs över tapphandtagets bas.

OBS! Linsen ingår ej utan köpes till separat, två för montering på varsin sida om medaljongen, eller bara en för montering på ena sidan. Linsen är tillverkad i konkav plexi (så kallad fisheye-lins) med tryck på bakstycket. Linsen kan fås med önskat tryck/logo, kontakta oss för mer information.

• 5851244 - Still Water
• 5851245 - Sparkling Water
• 5851269 - Blank (utan text)


Varumärke:

Escowa

Varukategori:

Reservdel

Leverantör:

Escowa AB

Lev art nr:

ES1137

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;