Livsmedelsgodkänd NP Tål Maskindisk +120°C

Måttbägare 0,50 L Glasklar Vit Nordiska Plast

49500401
À-pris: 39,00 kr = 1 st
Förp.pris: 390,00 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Lager: 6 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Praktisk mätshaker i glasklar SAN-plast och lock i Polyeten-plast. Perfekta mätverktyg vid bakning och matlagning, t ex för uppmätning av mjöl och socker, men även för marinader och salladsdressingar. Har ett tätslutande lock och graderad dl-skala. Livsmedelsgodkänd, klarar maskindisk.

Mått: ø 75x195 mm
Material: SAN/PELD

Taggar:

Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Mått

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

4950-0401

EAN del förp:

7318144950413

EAN hel pall:

37318144950414

Bruttovikt:

0.1 kg/st  1 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 9
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 11
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;