L´OR Promesso Milc JDE Professional

4051034
À-pris: 320,21 kr = 1,4 L
Förp.pris: 640,42 kr = 2*1,4 L
Jmf.pris: 228,72 kr/lit (6,41 kr/kopp)
Förp. 2*1,4 L
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-24 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

L´OR Promesso Milc är en mjölkprodukt av högsta kvalitet
Perfekt för att uppleva läckra kaffekreationer från en fyllig espressomacchiato till en rik latte macchiato. Det innovativa doseringssystemet är enkelt att använda och ultrahygieniskt. Denna produkt är endast lämplig för L´OR Promesso-utrustning.

Taggar:
Lor   
Ingredienser:

sötad kondenserad delvis skummad mjölk, (Milk sugar 2%) emulgeringsmedel (E452, E339), surhetsreglerande E451. Fetthalt: 5,8%. Mjölkbaserad fettfri torrämneshalt: 25,2%.

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100.00 Milliliter

Näringsvärden:
Energi 679.0000 kJ
Energi 162.0000 kcal
Fett 6.4000 g
- Varav mättat fett 4.5000 g
Kolhydrat 16.0000 g
- Varav sockerarter 16.0000 g
Protein 10.0000 g
Salt (SALTEQ) 0.5300 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25.00/6.00°C

Ursprungsland:

Frankrike

Varumärke:

L´Or

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Liquid Mjölk/Choklad

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4051034

EAN del förp:

8711000414125

EAN hel förp:

8711000414132

EAN hel pall:

8711000414149

Bruttovikt:

1.78 kg/st  3.56 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.006  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;