Rek. pris 335,00

Kaffekopp 50 cl XL Charm & Breakfast French Garden Villeroy

1485951210
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-05-02 och den 2024-05-09 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Kaffekopp

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1485951210

EAN del förp:

4003683488529

EAN hel förp:

4057743021706

Bruttovikt:

0.3 kg/st  1.8 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Liknande produkter
Tallrik 17 cm French Garden Villeroy & Boch
1022812660    Lager: 14

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88