Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C

Förvaringsburk Kaffe 1,9 L Klar/Vit Nordiska Plast

40120401
À-pris: 32,50 kr = 1 st
Förp.pris: 162,50 kr = 5*1 st
Förp. 5*1 st
Lager: 4 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Glasklar förvaringsburk för torra specerier.
Storleksanpassad för att ett normalstort kaffepaket enkelt ska rymmas.
Tätslutande lock med enkelt grepp bevarar aromen.

Tillverkad i glasklar SAN-plast, livsmedelsgodkänd och klarar temperaturer från -40ºC till +90ºC.
Tål maskindisk.

• Ø126x210 mm


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

4012-0401

EAN del förp:

7318140004622

EAN hel pall:

37318140004623

Bruttovikt:

0.15 kg/st  0.75 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.015  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 9
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 11
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;