Livsmedelsgodkänd NP Tål Frys -40°C NP Tål Maskindisk +120°C NP Tål Mikrovågsugn

Förvaringsburk Cook It 0,9 L Vit Nordiska Plast

42090501
À-pris: 30,00 kr = 1 st
Förp.pris: 300,00 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Lager: 29 innerförp.
Köp »

Förvaringsburk i vår premiumserie Cook It. Snygg och smart design och i transparent material som gör det enkelt att se innehållet i burken. Tätslutande lock med gummikant gör locket lätt att öppna och stänga, även när burken tas direkt ifrån frysen. Burkarna travar enkelt i varandra utan lock vilket underlättar förvaring i köksskåpet och staplar stadigt på varandra med lock. 
Livsmedelsgodkänd, fri från BPA, och klarar temperaturer från -40°C till +120°C (dvs perfekt för frys, kyl, mikro, och maskindisk).

• 180x140x45 mm


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

4209-0501

EAN del förp:

7318140006602

EAN hel förp:

17318140006609

EAN hel pall:

37318140006603

Bruttovikt:

0.12 kg/st  1.2 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.01  m3/förp

Liknande produkter
Assiett Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Assiett Vit Nordiska Plast
11870100    Lager: 9
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 13 L Vit Nordiska Plast
40151400    Lager: 8
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 25 L Vit Nordiska Plast
40251400    Lager: 11
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Balja 40 L Vit Nordiska Plast
40421400    Lager: 9
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Grå Nordiska Plast
11041100    Lager: 3
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Bestickkorg Vit Nordiska Plast
11040100    Lager: 1
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
Nordiska Plast AB
Besticklåda 8-fack Vit Nordiska Plast
40080100    Lager: 21

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;