Ferrari Original påse Toms

626500
Förp.pris: 499,41 kr
Jmf.pris: 128,05 kr/kg (16,64 kr/st)
Förp. 1*30x130g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-03 och den 2024-07-05 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Ingredienser:

Ingredienser: Socker, glukossirap, modifierad majsstärkelse, gelatin, aromämne, surhetsreglerande medel (citronsyra), färgämne (karmin), vegetabilisk olja (kokos, raps), ytbehandlingsmedel (karnaubavax).

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1526 kJ
Energi 359 kcal
Fett 0.5 g
varav mättat fett 0.1 g
Kolhydrat 83 g
varav sockerarter 50 g
Protein 5.4 g
Motsvarande salt 0.01 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 22/5°C

Ursprungsland:

Danmark

Varumärke:

Toms

Konsumentkontakt:

Toms Sverige AB

Postadress:

Box 4050, 300 04 HALMSTAD

Besöksadress:

Hamngatan 17, 302 43 HALMSTAD

Telefon:

035-15 26 50

Hemsida:

www.toms.se

E-post:

vpr@tomsgroup.com

Varukategori:

Smågodis i påse

Leverantör:

Toms Sverige AB

Lev art nr:

626500

EAN del förp:

5774540626505

EAN hel förp:

5709678254580

EAN hel pall:

5709678254597

Bruttovikt:

4.3 kg/förp

Volym:

0.019  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;