Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 599,00

Eden salladsskål 20 cm 2,5 liter Pillivuyt

171020
À-pris: 454,00 kr = 1 st
Förp.pris: 908,00 kr = 2*1 st
Förp. 2*1 st
Lager: 1 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Salladsskål med en diameter på 20 cm till alla slags sallader samt till servering. Eden är avsedd för både vardag och fest.

Eden salladsskål vit - 20 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 2,5 liter
Diameter: 20 cm
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

171020

EAN hel förp:

3050910267250

Bruttovikt:

1.5 kg/st  3 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;