+ pant 20,00 kr/förp

Bonaqua Citron Lime burk Sleek can

451413
Kampanj!
-35%
Förp.pris: 89,30 kr
(Tidigare pris: 138,32)
Jmf.pris: 13,53 kr/lit (4,47 kr/st)
(Tidigare jmf.pris: 20,96 kr/lit)
Förp. 1*20x33cl
Lager: 29 förp.
Kampanjinfo » Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Kolsyrat vatten, naturliga citron- och limearomer.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1,30 kJ
Energi 0,30 kcal
Fett 0 g
varav mättat fett 0 g
Kolhydrat 0 g
varav sockerarter 0 g
Protein 0 g
Motsvarande salt 0 g

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/4°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Bonaqua

Konsumentkontakt:

Coca-Cola Enterprises Sverige AB

Telefon:

020-65 60 70

Hemsida:

www.coca-cola.se

E-post:

konsumentkontakt.se@cokecce.com

Varukategori:

Vatten kolsyrat burk

Leverantör:

Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB

Lev art nr:

1413

EAN del förp:

5000112638059

EAN hel förp:

5449000259905

EAN hel pall:

5449000680907

Bruttovikt:

6.94 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
7Up burk Sleek can
Carlsberg Sverige AB
7Up burk Sleek can
26575    Lager: 12
7Up Zero burk Sleek can
Carlsberg Sverige AB
7Up Zero burk Sleek can
26560    Lager: 18
Battery Energidryck 33 cl burk
Carlsberg Sverige AB
Battery Energidryck 33 cl burk
22045    Lager: 88
Bonaqua Hallon Lime burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Hallon Lime burk Sleek can
451214    Lager: 71
Bonaqua Naturell burk Sleek can
Coca-Cola Europ. Partners Sv. AB
Bonaqua Naturell burk Sleek can
451213    Lager: 117
Champis burk Sleek can Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis burk Sleek can Spendrups
1308721    Lager: 17
Champis Zero burk Sleek can Spendrups
Spendrups Bryggeri AB
Champis Zero burk Sleek can Spendrups
1312721    Lager: 11

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;