Pillivuyt Tål Frys
Rek. pris 289,00

Bistro kopp Europe vit/silver 18 cl Pillivuyt

11131800
À-pris: 228,75 kr = 1 st
Förp.pris: 1.372,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-29.
Köp »
Beskrivning:

Koppen rymmer 18 cl och är utmärkt till kaffe, men kan också användas till te eller dubbel espresso.

Bistro är en av Pillivuyts första serier. Det klassiska vita porslinet med sin eleganta silverkant togs ursprungligen fram till franska bistroer och restauranger. Tål ej maskindisk eftersom det långsamt sliter på silverdekoren. Serien tål ej mikrovågsugn.

Bistro kopp Europe vit/silver - 18 cl
Producent_ Pillivuyt
Färg: vit/silver
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 18 cl
Form: Europe
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Kaffekopp

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

111318 HS

EAN del förp:

3050910091923

Bruttovikt:

0.23 kg/st  1.38 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;