Pillivuyt Tål Frys
Rek. pris 1.549,00

Bistro salladsskål nr. 9 vit/silver 24,5 cm Pillivuyt

17012400
Förp.pris: 1.145,75 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »
Beskrivning:

Klassisk fransk salladsskål med en diameter på 24,5 cm till servering av alla sorters sallader.

Bistro är en av Pillivuyts första serier. Det klassiska vita porslinet med sin eleganta silverkant togs ursprungligen fram till franska bistroer och restauranger. Tål ej maskindisk eftersom det långsamt sliter på silverdekoren. Serien tål ej mikrovågsugn.

Bistro salladsskål nr. 9 vit/silver - 24,5 cm
Producent: Pillivuyt
Färg vit/silver
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 2 liter
Diameter: 24,5 cm
Form: nr. 9
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Skål

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

170124 HS

EAN hel förp:

3050911040241

Bruttovikt:

1.57 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;