Pillivuyt Tål Frys
Rek. pris 219,00

Bistro fat till kopp/mugg vit/silver 18/27 cl Pillivuyt

12081500
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-04-29.
Köp »
Beskrivning:

Fat till Bistro kopp Europe 18 cl och mugg 27 cl.

Bistro är en av Pillivuyts första serier. Det klassiska vita porslinet med sin eleganta silverkant togs ursprungligen fram till franska bistroer och restauranger. Tål ej maskindisk eftersom det långsamt sliter på silverdekoren. Serien tål ej mikrovågsugn.

Bistro fat vit/silver - 15 cm
Producent: Pillivuyt
Färg: vit/silver
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 18 cl
Diameter: 15 cm
Extra info: passar till kopp 18 cl och mugg 27 cl
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Kaffefat

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

120815 HS

EAN del förp:

3050910186971

Bruttovikt:

0.21 kg/st  1.26 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88