Avkalkningsmedel Renegite Bonamat

490101
À-pris: 198,25 kr = 15x50gr
Förp.pris: 793,00 kr = 4*15x50gr
Jmf.pris: 13,22 kr
Förp. 4*15x50gr
Lager: 36 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

För avkalkning av din maskin och för att minska risken för fel och för att bevara en ren smak. Regelbundet underhåll garanterar en mycket längre livstid för er utrustning!


Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Avkalkning

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7190101212

EAN del förp:

8713441039691

EAN hel förp:

8713441062644

Bruttovikt:

0.9 kg/st  3.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.008  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;