100% CO2 compensated EU-ekologiskt lövet Fairtrade KRAV

Automatkaffe Instant Coffee Arvid Nordquist

474112
Kampanj!
-2%
À-pris: 182,39 kr = 250 gr
(Tidigare pris: 183,79)
Förp.pris: 2.188,70 kr = 12*250 gr
(Tidigare pris: 2.205,50)
Jmf.pris: 729,57 kr/kg (1,46 kr/kopp)
(Tidigare jmf.pris: 735,17 kr/kg)
Förp. 12*250 gr
Lager: 96 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
Beskrivning:

Instant
Mörkrost - Kraftfull & Nötig
Instant

Frystorkat kaffe med kraftfull smak. Balanserade nötiga toner och behaglig eftersmak.

Rostning
8 av 10


Syrlighet
6 av 10


Intensitet
7 av 10


Fyllighet
7 av 10

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Kaffe (100% Arabicabönor)

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Arvid Nordquist Coffee Lounge

Konsumentkontakt:

Arvid Nordquist HAB

Besöksadress:

Box 1285, 171 25 SOLNA

Telefon:

08-799 18 00

Hemsida:

www.arvidnordquist.se

E-post:

konsumentkontakt@arvidnordquist.se

Varukategori:

Instantkaffe för automat

Leverantör:

Arvid Nordquist Handelsaktiebolag

Lev art nr:

4112

EAN del förp:

7310760041124

EAN hel förp:

17310760041121

EAN hel pall:

37310760041125

Bruttovikt:

0.27 kg/st  3.24 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.012  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;