Anthon Berg Single Malts Scotch Collection 15 st

821100
À-pris: 100,69 kr = 230 gr
Förp.pris: 906,19 kr = 9*230 gr
Jmf.pris: 437,77 kr/kg (6,71 kr/st)
Förp. 9*230 gr
Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
Beskrivning:

Anthon Bergs chokladflaskor fyllda med Premium Single Malt Whisky med olika smakprofiler som varierar mellan mild och delikat till fyllig och rökig. Perfekt gåva, dela med någon eller till sig själv. Utan palmolja.

Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: Sukker/socker, kakaomasse, kakaosmør, vand/vann/vatten, Whisky 7%, alkohol. Kan indeholde spor af mælk/melk og nødder/nøtter. Kan innehålla spår av mjölk och nötter. Mindst 50% kakaotørstof i den mørke chokolade/sjokolade/mörka chokladen.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration: 100
Energi 1923 kJ
Energi 460 kcal
Fett 23 g
varav mättat fett 15 g
Kolhydrat 56 g
varav sockerarter 50 g
Protein 2.6 g
Motsvarande salt 0.01 g

Allergiinfo:

Kan innehålla: Mjölk

Kan innehålla:
Produkten innehåller inte avsiktligt det angivna allergenet, men på grund av att produktionsmedlen delas med andra produkter, eller av andra skäl, kan produkten innehålla allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 18/11°C

Ursprungsland:

Polen

Varumärke:

Anthon Berg

Konsumentkontakt:

Toms Sverige AB

Postadress:

Box 4050, 300 04 HALMSTAD

Besöksadress:

Hamngatan 17, 302 43 HALMSTAD

Telefon:

035-15 26 50

Hemsida:

www.toms.se

E-post:

vpr@tomsgroup.com

Varukategori:

Julchoklad gåvoask

Leverantör:

Toms Sverige AB

Lev art nr:

821100

EAN del förp:

5774540821108

EAN hel förp:

5709678309877

EAN hel pall:

5709678309884

Bruttovikt:

0.3 kg/st  2.7 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.018  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;