After Eight Bag 136 gr

12134927
À-pris: 58,02 kr = 136 gr
Förp.pris: 464,13 kr = 8*136 gr
Jmf.pris: 426,59 kr/kg
Förp. 8*136 gr
Lager: 7 innerförp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

ÍNGREDIENSER: Sukker, kakaosmasse, invertsukkersirup, kakaosmør, glukosesirup. smørolie, emulgator (solsikke-/solroslecitin), naturlig aroma/aromämne (pebermynte og vanille).

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1996 kJ
Energi 477 kcal
Fett 23 g
- Varav mättat fett 7.4 g
Kolhydrat 61 g
- Varav sockerarter 64.3 g
Protein 4 g
Salt (SALTEQ) 0 g
Fiber 2.1 g

Allergiinfo:

Innehåller: Laktos
Kan innehålla: Mjölk
Kan innehålla: Nötter
Kan innehålla: Sojabönor
Kan innehålla: Vete
Kan innehålla: Ägg

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 18/12°C

Ursprungsland:

Storbritannien

Varumärke:

Nestlé-Konfektyr

Konsumentkontakt:

Nestlé Sverige AB

Postadress:

Box 7173, 250 07 HELSINGBORG

Besöksadress:

Grenadjärgatan 6, 254 53 HELSINGBORG

Telefon:

020-29 92 00

Hemsida:

www.nestle.se

E-post:

forum@se.nestle.com

Varukategori:

Praliner i påse

Leverantör:

Nestlé Sverige AB

Lev art nr:

12134927

EAN del förp:

7613032996284

EAN hel förp:

7613032996291

EAN hel pall:

37613032996292

Bruttovikt:

0.16 kg/st  1.28 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.008  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;