Plopp TIVOLI 42x50 gr Cloetta

1001358
Förp.pris: 448,22 kr
Jmf.pris: 212,43 kr/kg
Förp. 1*2100 gr
Lager: 4 förp.
Köp »
Beskrivning:

Plopp Tivoliförpackning Stjärnvinst!

Detta är den stora Tivoliförpackningen Stjärnvinst med yttermåtten 1135 x 25 x 5 cm. Den är en perfekt gåva till den som har allt eller när man verkligen vill ge något extra!

Plopp är en älskad klassiker från Cloetta som lanserades 1949 och älskas av många. Med sin goda mjölkchoklad och sin söta toffeefyllning blev Plopp snabbt en svensk favorit.

Varumärke:

Plopp

Konsumentkontakt:

Cloetta Sverige AB

Postadress:

Konsumentservice, 205 42 MALMÖ

Telefon:

020-65 10 25

Hemsida:

www.cloetta.com

E-post:

info@cloetta.se

Varukategori:

Chokladkakor

Leverantör:

Cloetta Sverige AB

Lev art nr:

1001358

Bruttovikt:

2.77 kg/förp

Volym:

0.015  m3/st

Liknande produkter
After Eight 200 gr Nestlé
Nestlé Sverige AB
After Eight 200 gr Nestlé
177387    Lager: 7
After Eight 400 gr Nestlé
Nestlé Sverige AB
After Eight 400 gr Nestlé
12497212    Lager: 11
After Eight Bag 136 gr
Nestlé Sverige AB
After Eight Bag 136 gr
12134927    Lager: 7
After Eight Orange Nestlé
Nestlé Sverige AB
After Eight Orange Nestlé
12500962    Lager: 13
Aprikos i Cognac 8 st Anthon Berg
Toms Sverige AB
Aprikos i Cognac 8 st Anthon Berg
984251    Lager: 38
Blåbär i Vodka 8 st Anthon Berg
Toms Sverige AB
Blåbär i Vodka 8 st Anthon Berg
990051    Lager: 22
Center Rulle TIVOLI 25x78 gr Cloetta
Cloetta Sverige AB
Center Rulle TIVOLI 25x78 gr Cloetta
1001379    Lager: 11

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;