Kaffebryggare & Perkolator Professional

Våra professionella kaffebryggare och perkolatorer är designade för att möta kraven i kommersiella kök, caféer och restauranger. Med högkvalitativa material och precisionsteknik levererar de en perfekt bryggning varje gång. Utforska vårt sortiment för att hitta den idealiska lösningen för din verksamhet och ge dina kunder en förstklassig kaffupplevelse.

9031002
Förp.pris: 4.100,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 5 förp.
Kampanjinfo » Köp »
5031002
Förp.pris: 8.750,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 3 förp.
6031002
Förp.pris: 18.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
60111002
Förp.pris: 18.250,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
2031002
Förp.pris: 4.868,75 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 5 förp.
Kampanjinfo » Köp »
3031002
Förp.pris: 13.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
3011002
Förp.pris: 13.625,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
8031002
Förp.pris: 3.459,90 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 3 förp.
Kampanjinfo » Köp »
4031002
Förp.pris: 5.693,59 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 5 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1031002
Förp.pris: 7.519,69 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 4 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1001031
Förp.pris: 2.200,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 1 förp.
7490102
Förp.pris: 4.375,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
806012031
Förp.pris: 3.600,00 kr

Förp. 1*1 st

Lager: 2 förp.
806033031002
Förp.pris: 4.875,00 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
806011031
Förp.pris: 3.337,50 kr

Förp. 1*1 st

Lagerinfo…
806034031001
À-pris: 925,00 kr = 1 st
Förp.pris: 3.700,00 kr = 4*1 st

Förp. 4*1 st

Lager: 2 innerförp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;