Utforska Vicks® Halspastiller: Effektiv Lindring för Ditt Halsont

Utforska Vicks® halspastiller - din pålitliga följeslagare för snabb lindring av halsont och irritation. Vicks® erbjuder en rad effektiva halspastiller med lugnande mentol och eukalyptus för att lindra omedelbart. Ta kontroll över ditt obehag och njut av lindringen med Vicks® halspastiller.

9 produkter som matchar din sökning:
4750036
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 5 förp.
4750032
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 2 förp.
261812
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 2 förp.
22248
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lagerinfo…
4750040
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 5 förp.
4750038
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 6 förp.
4750033
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 6 förp.
4752310
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 5 förp.
4750048
Förp.pris: 384,50 kr

Jmf.pris: 267,01 kr/kg (19,23 kr/st)
Förp. 1*20x72gr

Lager: 3 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;