Upptäck Van Houten: En chokladpionjär sedan 1828

Van Houten, en pionjär inom chokladindustrin sedan 1828, erbjuder enastående chokladprodukter av högsta kvalitet. Med över två århundraden av erfarenhet och expertis levererar vi oöverträffad smak och kvalitet till chokladälskare över hela världen. Upptäck vårt sortiment av exklusiva chokladprodukter och njut av en smakupplevelse utöver det vanliga med Van Houten.

3 produkter som matchar din sökning:
75968
À-pris: 99,23 kr = 1 kg
Förp.pris: 992,32 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 99,23 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 737 innerförp.
Ersätter 75160
54628
À-pris: 136,75 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.367,52 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 136,75 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lagerinfo…
75972
À-pris: 93,97 kr = 750 gr
Förp.pris: 939,68 kr = 10*750 gr

Jmf.pris: 125,29 kr/kg
Förp. 10*750 gr

Lager: 45 innerförp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;