Oatly - Ledande Inom Havrebaserade Produkter

Oatly är det ledande varumärket inom havrebaserade produkter och revolutionerar marknaden för växtbaserade alternativ. Med fokus på hållbarhet, hälsa och innovation erbjuder Oatly ett brett utbud av havrebaserade drycker, matlagningssåser, glass och andra produkter som passar både veganer, vegetarianer och alla som vill göra miljövänliga val. Med hög kvalitet och god smak har Oatly snabbt blivit ett populärt val för dem som söker hälsosamma och hållbara alternativ till mejeriprodukter.

2 produkter som matchar din sökning:
61603
À-pris: 27,78 kr = 1 lit
Förp.pris: 166,66 kr = 6*1 lit

Jmf.pris: 27,78 kr/lit
Förp. 6*1 lit

Lager: 17 innerförp.
61480
Förp.pris: 146,16 kr

Jmf.pris: 32,48 kr/lit (8,12 kr/st)
Förp. 1*18x25cl

Lager: 2 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;