Nygårda Läsk Spendrups - Förfriskande Smaker för Alla Tillfällen

Nygårda Läsk, en del av Spendrups-familjen, erbjuder en förfriskande och läskande upplevelse med varje sip. Med noggrant utvalda ingredienser och en passion för kvalitet levererar Nygårda Läsk en smakrik och uppfriskande dryck som passar alla tillfällen och smaker. Oavsett om det är en klassisk cola, en uppfriskande citrusläsk eller en läcker fruktig smak, kan du lita på Nygårda Läsk för att stilla din törst på bästa sätt.

7 produkter som matchar din sökning:
1306639
Förp.pris: 115,92 kr

Jmf.pris: 19,52 kr/lit (6,44 kr/st)
Förp. 1*18x33cl

Lager: 2 förp.
1313721
Förp.pris: 119,95 kr

Jmf.pris: 18,17 kr/lit (6,00 kr/st)
Förp. 1*20x33cl

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
1328039
Förp.pris: 87,25 kr

Jmf.pris: 22,03 kr/lit (7,27 kr/st)
Förp. 1*12x33cl

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
1303639
Förp.pris: 87,25 kr

Jmf.pris: 22,03 kr/lit (7,27 kr/st)
Förp. 1*12x33cl

Säsongsvara jul
Beställningsbar senare
19191
Förp.pris: 110,32 kr

Jmf.pris: 16,72 kr/lit (5,52 kr/st)
Förp. 1*20x33cl

Lagerinfo…
Säsongsvara påsk
Beställningsbar senare
1306439
Förp.pris: 115,92 kr

Jmf.pris: 19,52 kr/lit (6,44 kr/st)
Förp. 1*18x33cl

Lager: 1 förp.
1305300
Förp.pris: 113,79 kr

Jmf.pris: 17,24 kr/lit (5,69 kr/st)
Förp. 1*20x33cl

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;