Upptäck Korvbrödsbagarn - För Mjuka och Smakrika Bröd

Korvbrödsbagarn är en ledande tillverkare av högkvalitativa korvbröd och hamburgerbröd sedan 1975. Våra produkter är kända för sin mjuka konsistens, färska smak och höga näringsvärde. Oavsett om det är till en grillfest, picknick eller snabbmål på språng, kan du lita på Korvbrödsbagarn för att leverera bröd av högsta kvalitet till dina favoriträtter.

4 produkter som matchar din sökning:
211900
Förp.pris: 278,21 kr

Jmf.pris: 115,92 kr/kg (6,96 kr/st)
Förp. 1*40x60gr

Lagerinfo…
123506
Förp.pris: 274,40 kr

Jmf.pris: 68,06 kr/kg (3,81 kr/st)
Förp. 1*72x56gr

Lager: 9 förp.
173583
Förp.pris: 189,06 kr

Jmf.pris: 70,02 kr/kg (6,31 kr/st)
Förp. 1*30x90gr

Lager: 8 förp.
173102
À-pris: 33,82 kr = 14x27g
Förp.pris: 405,89 kr = 12*14x27g

Jmf.pris: 89,48 kr/kg (2,42 kr/st)
Förp. 12*14x27g

Lager: 14 innerförp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;