Njut av Kexchoklad: Svensk Godisklassiker sedan 1938

Kexchoklad, en svensk favorit sedan 1938, kombinerar den krispiga smaken av kex med den lena chokladen för en oemotståndlig smakupplevelse. Med sin ikoniska design och omisskännliga smak har Kexchoklad blivit en del av svensk kultur och tradition. Varje tugga är en resa genom tid och minnen, där varje kexchoklad representerar en stund av ren njutning och lycka. Med över 80 år av älskade smaker och upplevelser fortsätter Kexchoklad att vara en favorit hos både unga och gamla, och en påminnelse om det bästa från svensk godisproduktion.

9 produkter som matchar din sökning:
632750
Förp.pris: 424,03 kr

Jmf.pris: 176,68 kr/kg (17,67 kr/st)
Förp. 1*24x100g

Lagerinfo…
OBS Ej Tivolistorlek
172790
Förp.pris: 316,62 kr

Jmf.pris: 197,89 kr/kg (4,95 kr/st)
Förp. 1*64x25gr

Lager: 8 förp.
172756
Förp.pris: 296,69 kr

Jmf.pris: 190,18 kr/kg (2,48 kr/st)
Förp. 1*120x13g

Lager: 5 förp.
632777
Förp.pris: 446,10 kr

Jmf.pris: 158,87 kr/kg (24,79 kr/st)
Förp. 1*18x156g

Lagerinfo…
632797
Förp.pris: 140,61 kr

Jmf.pris: 108,17 kr/kg (1,41 kr/st)
Förp. 1*100x13g

Lager: 40 förp.
Kampanjinfo » Köp »
632747
Förp.pris: 497,95 kr

Jmf.pris: 184,43 kr/kg (27,66 kr/st)
Förp. 1*18x150g

Lagerinfo…
1003086
Förp.pris: 327,33 kr

Jmf.pris: 113,66 kr/kg (6,82 kr/st)
Förp. 1*48x60gr

Lager: 60 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1003089
À-pris: 79,86 kr = 8x60 gr
Förp.pris: 1.117,98 kr = 14*8x60 gr

Jmf.pris: 166,37 kr/kg (9,98 kr/st)
Förp. 14*8x60 gr

Lagerinfo…
1004162
Förp.pris: 382,82 kr

Jmf.pris: 193,34 kr/kg
Förp. 1*1980 gr

Lager: 3 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;