Upptäck Japp Choklad - En Tugga av Ren Njutning

Japp choklad är en ikonisk favorit bland chokladälskare världen över. Med sin unika kombination av mjuk kola och härligt, seg chokladmaräng är varje tugga en oemotståndlig smakupplevelse. Sedan lanseringen 1947 har Japp choklad fortsatt att förtjusa generationer med sin härliga smak och konsistens.

2 produkter som matchar din sökning:
28163
Förp.pris: 198,03 kr

Jmf.pris: 165,02 kr/kg (9,90 kr/st)
Förp. 1*20x60gr

Lager: 30 förp.
Kampanjinfo » Köp »
28165
Förp.pris: 258,83 kr

Jmf.pris: 215,69 kr/kg (6,47 kr/st)
Förp. 1*40x30gr

Lager: 18 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;