Upplev Kaffekvalitet med Douwe Egberts

Douwe Egberts är synonymt med högkvalitativt kaffe och en tradition av kaffekunnande som sträcker sig över flera generationer. Med fokus på expertis och omsorg levererar Douwe Egberts kaffe av exceptionell kvalitet för att ge dig den perfekta koppen kaffe varje gång.

8 produkter som matchar din sökning:
4056660
À-pris: 224,78 kr = 1 kg
Förp.pris: 2.247,84 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 224,78 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lagerinfo…
4051836
À-pris: 143,81 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.438,08 kr = 10*1 kg

Jmf.pris: 143,81 kr/kg
Förp. 10*1 kg

Lager: 3 innerförp.
4061416
À-pris: 656,21 kr = 100x18g
Förp.pris: 1.312,42 kr = 2*100x18g

Jmf.pris: 354,71 kr/kg (6,56 kr/st)
Förp. 2*100x18g

Lager: 5 innerförp.
4045657
Förp.pris: 304,75 kr

Jmf.pris: 243,80 kr/kg (0,60 kr/st)
Förp. 1*500 st

Lager: 3 förp.
547605
À-pris: 427,73 kr = 2 L
Förp.pris: 1.710,91 kr = 4*2 L

Jmf.pris: 35,64 kr/lit (4,46 kr/kopp)
Förp. 4*2 L

Lagerinfo…
4019172
À-pris: 159,15 kr = 0,75 L
Förp.pris: 954,91 kr = 6*0,75 L

Jmf.pris: 212,20 kr/lit (4,55 kr/kopp)
Förp. 6*0,75 L

Lager: 9 innerförp.
4019173
À-pris: 321,10 kr = 2 L
Förp.pris: 1.284,42 kr = 4*2 L

Jmf.pris: 160,55 kr/lit (4,59 kr/kopp)
Förp. 4*2 L

Lagerinfo…
Ersätter 4031283
4090033
Förp.pris: 369,38 kr

Jmf.pris: 1.231,25 kr/kg (1,85 kr/st)
Förp. 1*200 st

Lager: 12 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;