Utforska Center Choklad: En Smakresa Till Chokladens Hjärta

Center Choklad: En Smakresa Till Chokladens Hjärta"

Utforska chokladens oemotståndliga värld med Center. Vårt varumärke bjuder på en härlig kombination av len mjölkchoklad och krämig kola, som tar dina smaklökar på en spännande resa. Oavsett om du njuter av en stund för dig själv eller delar med vänner och familj, är Center choklad det perfekta valet för att tillfredsställa ditt sötsug och skapa minnen som varar för evigt.

6 produkter som matchar din sökning:
632071
Förp.pris: 328,72 kr

Jmf.pris: 187,84 kr/kg (9,40 kr/st)
Förp. 1*35x50gr

Lager: 4 förp.
1005862
Förp.pris: 182,79 kr

Jmf.pris: 83,08 kr/kg
Förp. 1*2,2 kg

Lager: 3 förp.
Kampanjinfo » Köp »
632031
Förp.pris: 374,42 kr

Jmf.pris: 213,95 kr/kg (5,35 kr/st)
Förp. 1*70x25gr

Lager: 1 förp.
1007525
Förp.pris: 440,05 kr

Jmf.pris: 167,64 kr/kg (12,58 kr/st)
Förp. 1*35x78gr

Lagerinfo…
172134
Förp.pris: 557,76 kr

Jmf.pris: 198,63 kr/kg (15,49 kr/st)
Förp. 1*36x78gr

Lagerinfo…
1001379
Förp.pris: 449,34 kr

Jmf.pris: 230,43 kr/kg
Förp. 1*1950 gr

Lager: 11 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;