Upptäck Uppfriskande Smaker med Capri-Sun

Capri-Sun är det ultimata valet för en uppfriskande och läskande dryck. Med sin ikoniska påse och härliga smaker har Capri-Sun blivit en favorit bland både barn och vuxna världen över. Oavsett om det är på stranden, i skolan eller under en picknick i parken, så är Capri-Sun synonymt med goda stunder och enkelhet.

4 produkter som matchar din sökning:
451786
À-pris: 36,85 kr = 10x20cl
Förp.pris: 147,39 kr = 4*10x20cl

Jmf.pris: 18,42 kr/lit (3,68 kr/st)
Förp. 4*10x20cl

Lager: 26 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
451756
À-pris: 36,85 kr = 10x20cl
Förp.pris: 147,39 kr = 4*10x20cl

Jmf.pris: 18,42 kr/lit (3,68 kr/st)
Förp. 4*10x20cl

Lager: 90 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
4516560
À-pris: 36,85 kr = 10x20cl
Förp.pris: 147,39 kr = 4*10x20cl

Jmf.pris: 18,42 kr/lit (3,68 kr/st)
Förp. 4*10x20cl

Lager: 72 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
451716
À-pris: 55,22 kr = 10x20cl
Förp.pris: 220,86 kr = 4*10x20cl

Jmf.pris: 5,52 kr/lit (5,52 kr/st)
Förp. 4*10x20cl

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;