Upptäck Billys Panpizza: Den perfekta snabba och läckra måltiden

Billys Panpizza är den ultimata lösningen för en snabb och läcker måltid. Med sin goda smak och enkelhet i tillagningen har Billys blivit en favorit hos många. Välj bland olika smaker och storlekar för att hitta din favorit. Njut av varje tugga av den krispiga pizzabotten och den saftiga osten. Upptäck varför Billys Panpizza är det perfekta valet för alla pizzaälskare.

12 produkter som matchar din sökning:
123988
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 1 förp.
122723
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 3 förp.
124623
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 1 förp.
123813
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 2 förp.
79475
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 7 förp.
60190
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 4 förp.
124455
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lagerinfo…
71365
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 15 förp.
71811
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 5 förp.
124842
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 1 förp.
123562
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 2 förp.
85472
Förp.pris: 392,45 kr

Jmf.pris: 115,43 kr/kg (19,62 kr/st)
Förp. 1*20x170g

Lager: 2 förp.
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;