Tål Maskindisk
Rek. pris 249,00

Viva Glas 20 cl 2-pack Kosta Boda

7092002
À-pris: 248,88 kr = 2 st
Förp.pris: 995,50 kr = 4*2 st
Jmf.pris: 124,44 kr/st
Förp. 4*2 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-06.
Köp »
Beskrivning:

VIVA
Formgivare: Matti Klenell

Viva är en liten basservis med stort användningsområde där gränserna mellan de olika delarna lösts upp och traditionella funktioner kombinerats på nytt sätt. Var och en för sig förhöjer glasen på olika sätt vardagslivets möten och måltider. Tillsammans bildar kollektionens olika delar en vacker, unik helhet som sätter karaktären för det moderna dukade bordet.

Höjd: 90 mm
Bredd: 76 mm
Vikt: 0.27 kg

Tål diskmaskin.


Varumärke:

Kosta Boda

Varukategori:

Dricksglas

Leverantör:

Orrefors Kosta Boda AB

Lev art nr:

7092002

EAN del förp:

7321646066445

Bruttovikt:

0.27 kg/st  1.08 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.004  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;