Merx Tål Handdisk

Uptown Tournierkniv 8 cm Xantia

7468019
Lager: 2 förp.
Köp »

Molybdenum vanadium stål

Mått/storlek: L 8 cm


Varumärke:

Xantia

Varukategori:

Tournierkniv

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

68019

EAN del förp:

7393107680194

EAN hel förp:

17393107680191

Bruttovikt:

0.15 kg/förp

Liknande produkter
Exxent Magnetlist 49 cm
7465012    Lager: 9
Exxent Skalkniv 8,5 cm
7468406    Lager: 2
Exxent Skärpstål 26 cm oval saphir
7464022    Lager: 1
Knivslip Exxent
7464025
Professional 3-set knivar Exxent
7465024    Lager: 3
Professional Kockkniv 14 cm Exxent
7466014    Lager: 4
Professional Kockkniv 20 cm Exxent
7466021    Lager: 2
Professional Kockkniv 24 cm Exxent
7466024    Lager: 4
Scandinavia Brödkniv 26 cm Exxent
7468014    Lager: 2
Scandinavia Kockkniv 19 cm Exxent
7468011    Lager: -1
Uptown Brödkniv 23 cm Xantia
7468024    Lager: 8
Uptown Filékniv 21 cm Xantia
7468023    Lager: 6
Uptown Japansk kockkniv 17 cm Exxent
7468022    Lager: 4
Uptown Kockkniv 20 cm Xantia
7468021    Lager: 1
Uptown Skalkniv 7 cm Xantia
7468018    Lager: -1

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88