Villeroy Tål maskindisk Villeroy Tål mikrovågsugn
Rek. pris 515,00

Skål Gifts Square Design Naif Villeroy & Boch

1016343934
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-12 och den 2024-03-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Villeroy & Boch

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Villeroy & Boch Gustavsberg AB

Lev art nr:

1016343934

EAN hel förp:

4003686275706

Bruttovikt:

0.33 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st

Liknande produkter
Mugg 30 cl Gardener Villeroy & Boch
1023374871    Lager: 4
Mugg 30 cl Boat Villeroy & Boch
1023374873    Lager: 1
Mugg 30 cl Castle Villeroy & Boch
1023374872    Lager: 5
Mugg 30 cl Hamlet Naif Villeroy & Boch
1023374875    Lager: 1
Skål 13 cm Design Naif Villeroy & Boch
1023373920    Lager: 3
Skål 14 cm Design Naif Villeroy & Boch
1023373800    Lager: 2
Skål 65 cl Design Naif Villeroy & Boch
1023371900    Lager: 11
Tallrik djup 20 cm Meeting Villeroy & Boch
1023372759    Lager: 3
Tallrik djup 21 cm Village Villeroy & Boch
1023372705    Lager: 3
Tallrik djup 21 cm Farmer Villeroy & Boch
1023372702    Lager: 10
Tallrik flat 17 cm Farm Villeroy & Boch
1023372666    Lager: 5
Tallrik flat 17 cm Meeting Villeroy & Boch
1023372667    Lager: 5
Tekopp 25 cl Design Naif Villeroy & Boch
1023371270    Lager: 6

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88