Merx Tål Maskindisk Merx Tål Mikrougn Merx Tål Ugnsfast

Skål 14 cm konisk Xantia

7428114
À-pris: 67,13 kr = 1 st
Förp.pris: 805,50 kr = 12*1 st
Förp. 12*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-22.
Köp »

Fältspatporslin Odekorerat

Mått/storlek: H 4,9 cm ø 14 cm 38 cl


Varumärke:

Xantia

Varukategori:

Skål

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

28114

EAN del förp:

7393107281148

EAN hel förp:

17393107281145

Bruttovikt:

0.29 kg/st  3.48 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;