Merx Tål Maskindisk Merx Tål Mikrougn Merx Tål Ugnsfast

Gastronormfat 1/2 Xantia

7425115
À-pris: 546,12 kr = 1 st
Förp.pris: 3.276,75 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-05.
Köp »

Fältspatporslin Odekorerat

Mått/storlek: H 5,8 cm 32,5 x 26,5 cm


Varumärke:

Xantia

Varukategori:

Fat

Leverantör:

Merx Team AB

Lev art nr:

25115

EAN del förp:

7393107251158

EAN hel förp:

17393107251155

Bruttovikt:

2.3 kg/st  13.8 kg/förp

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;