Pillivuyt Tål Frys Pillivuyt Tål Maskindisk Pillivuyt Tål Mikro Pillivuyt Tål Ugn
Rek. pris 389,00

Såssnipa vit med handtag 32 cl Pillivuyt

960107
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-04-29.
Köp »
Beskrivning:

Klassisk såssnipa med handtag som rymmer 32 cl att användas till varma och kalla såser eller dressingar.

Såssnipa vit - 32 cl
Producent: Pillivuyt
Färg: vit
Material: ugnsfast porslin
Kapacitet: 32 cl
Längd: 20,5 cm
Bredd: 9,5 cm
Extra info: med handtag
Garanti: livslång bruksgaranti, 2 års porslinsgaranti

Såssnipa vit med handtag 32 cl L20,5cm B9,5cm Pillivuyt gastronomi


Varumärke:

Pillivuyt

Varukategori:

Kanna

Leverantör:

F&H Group of Scandinavia AB

Lev art nr:

960107

EAN del förp:

3050910009690

EAN hel förp:

3050910009690

Bruttovikt:

0.39 kg/st  0.78 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.004  m3/förp

Liknande produkter
Cecil kopp vit 29 cl Pillivuyt
510929    Lager: 4
Cecil kopp vit 9 cl Pillivuyt
510912    Lager: 5
Eden espressokopp vit 8 cl Pillivuyt
1110080    Lager: 4
Eden kopp vit 20 cl Pillivuyt
111020    Lager: 3
Eden mugg vit 27 cl Pillivuyt
111027    Lager: 2
Kvadratfat nr. 3 vit 22 cm Pillivuyt
220425    Lager: 1
Lasagnefat vit 34 cm Pillivuyt
250434    Lager: 1
Müsliskål vit 17 cm Pillivuyt
170341    Lager: 2
Pajform nr. 1 vit 11 cm Pillivuyt
280311    Lager: 6
Pajform nr. 2 vit 13,5 cm Pillivuyt
280313    Lager: 4
Pajform nr. 7 vit 24 cm Pillivuyt
2803240    Lager: 8
Pajform nr. 9 vit 27,5 cm Pillivuyt
280327    Lager: 5
Stekfat nr. 1 vit 24 cm Pillivuyt
220324    Lager: 1
Stekfat nr. 2 vit 29,5 cm Pillivuyt
220329    Lager: 9
Stekfat nr. 3 vit 35 cm Pillivuyt
220335    Lager: 6
Äggkopp vit 5 cm Pillivuyt
270306    Lager: 6

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88