Russin Sun Maid mini 14 gr ask

4742602
Förp.pris: 712,77 kr
Jmf.pris: 314,27 kr/kg (4,40 kr/st)
Förp. 1*18x9ask
Lager: 1 förp.
Köp »
Ingredienser:

Ingredienser: Russin från Kalifornien

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1255.0000 kJ
Energi 300.0000 kcal
Fett 0.4000 g
- Varav mättat fett 0.0000 g
Kolhydrat 73.9000 g
- Varav sockerarter 71.4000 g
Protein 3.3000 g
Fiber 5.3000 g
Natrium 0.0100 g

Varumärke:

Sun-Maid

Konsumentkontakt:

Arvid Nordquist HAB

Besöksadress:

Box 1285, 171 25 SOLNA

Telefon:

08-799 18 00

Hemsida:

www.arvidnordquist.se

E-post:

konsumentkontakt@arvidnordquist.se

Varukategori:

Snacks

Leverantör:

Arvid Nordquist Handelsaktiebolag

Lev art nr:

42602

EAN del förp:

41143025826

EAN hel förp:

41143025819

EAN hel pall:

30004114302587

Bruttovikt:

3.2 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;